O projektu

Projekt RIVER VILLAGE ORLÍK vznikl na základě myšlenky soukromého investora vybudovat stylové místo určené k nerušené relaxaci těch nejnáročnějším klientů, kteří vyžadují maximální komfort a soukromí, které je nedílnou součástí jejich životního stylu.

Jedná se o uzavřený resort osmi srubů v Jižních Čechách. Lokalita se nalézá 14 km od města Písek a cca 50 km od Českých Budějovic.

Sruby jsou situovány jen několik metrů od břehu řeky Vltavy, nedaleko od místa, kde ústí do Orlické přehrady.

Tento v ČR ojedinělý projekt si klade za úkol splnit i ty nejnáročnější požadavky, na soukromí a zároveň nabídnout širokou paletu relaxačních aktivit, například rybaření, houbaření, myslivost, či jezdectví.

Přístup do lokality zajišťuje obecní cesta, která navazuje na silnici vedoucí do 6 km vzdáleného Týna nad Vltavou. Občanská vybavenost tohoto nedalekého města plně pokryje většinu potřeb budoucích majitelů.

Přístup k jednotlivým nemovitostem v rámci resortu zajišťuje společná soukromá komunikace, která je pak od obecní cesty oddělena kovanou vjezdovou branou.

Pozemek náležící ke každému ze srubů, disponuje vlastní vrtanou studnou, nepropustnou betonovou jímkou a kompletní zahradní úpravou.

Projekt lze v neposlední řadě chápat také jako zajímavou investiční příležitost, vzhledem k faktu, že spodní hranice cen sezónních pronájmů rekreačních objektů v této lokalitě se pohybuje okolo 25 000 Kč za týden.